ЗОО КОНТРОЛЬ ДНІПРО

ЗОО КОНТРОЛЬ ДНІПРО

вівторок, 21 листопада 2017 р.

ЯК ПОВІДОМИТИ КП "ЗООКОНТРОЛЬ" ПРО ЗБИТУ ТВАРИНУ НА ДОРОЗІ

Список скріншотів (інтерфейс програми з описом)

1. Зовнішній вигляд програми.

2. Основне меню повідомлень. (Потрапити в неї можна після натискання на жовту кнопку внизу екрану) Водій вибирає тип небезпеки на дорозі.
Для сообщения про сбитое животное, необходимо нажать "Небезпека"

вівторок, 22 серпня 2017 р.

РЕЄЕСТРАЦІЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

арини індивідуального жетона і картки реєстрації тварини.
Реєстрація (облік) тварин, які вже мають транспондер(чіп), включає внесення даних про тварину в електронну базу з присвоєнням кожній тварині індивідуального номеру та видачею власнику або утримувачу тварини індивідуального жетону і картки реєстрації тварини.
Як отримати послугу:
• Зібрати необхідні документи:
- паспорт власника тварини;
- документи на тварину, що підтверджують проведення протиепізоотичних заходів (щеплень) якщо такі є
• Забезпечити особисту присутність під час реєстрації:
- власника
- тварини
• Звернутись у:
- КП " Зооконтроль" через особистий візит на вул.Березинська, 60;
- через особистий візит у заклад згідно переліку установ, що проводять реєстрацію;
- самостійно заповнити дані по тварині та господарю на сайтіhttps://animal-id.info/ з вибором установи, що найзручніше відвідати згідно переліку з подальшим візитом для оплати послуги, отримання реєстраційної картки , жетону та за необхідністю транспондера (чіпа)
Робочий графік та умови прийому на реєстрацію у КП «Зооконтроль»
• Запис на реєстрацію по телефону 067 908 89 86 або 050 294 98 16
• Графік прийому громадян:
- Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця з 09.00 до 17.00 год.
Рекомендація! Здійснювати завчасний запис на реєстрацію. При відсутності запису прийом відбуватиметься у порядку живої черги.
УВАГА !!! Носіння ідентифікаційного жетону за межами місця постійного утримання тварини є обов’язковим. Перебування тварини без жетону на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, дворах, у громадському транспорті та інших публічних місцях є порушенням правил реєстрації. Така тварина вважається незареєстрованою.
Перелік клінік в яких можна зареєструвати свого улюбленця (перелік постійно оновлюється):
- КП "Зооконтроль" вул. Березинська,60
- ветеринарна клініка "Айболіт" , Січеславська набережна, 33-а

субота, 19 серпня 2017 р.

Всесвітній день безпритульних тварин

Безпритульні тварини
Міжнародний день безпритульних тварин проходить щорічно у другій декаді серпня. Свято виникло в 1992 році за підтримки неурядової організації - Міжнародне товариство з прав тварин (ISAR). Відзначається в більш ніж 50 країнах, на 6 континентах.

вівторок, 25 липня 2017 р.

КП «Зооконтроль» підписало меморандум із Асоціацією спеціалістів ветеринарних клінік щодо проведення ідентифікації тварин



20 липня дніпровське комунальне підприємство «Зооконтроль» підписало меморандум щодо проведення ідентифікації тварин із Асоціацією спеціалістів ветеринарних клінік. Новий документ є частиною міської програми з реєстрації домашніх тварин, яка була ухвалена навесні цього року. Реєстрація є обов'язковою для собак, власники котів можуть проводити її за бажанням.

«У ветеринарних клініках власники можуть провести ідентифікацію своїх улюбленців шляхом уведення в їхнє тіло спеціального чіпа. Після підписанням меморандуму вони отримуватимуть ще й жетон, а дані про тварину вноситимуть у міжнародну базу «ID Animals». Жетон має індивідуальний QR-код. Згідно з правилами, кожна собака повинна мати і чіп, і QR-код, а також щеплення проти сказу. Вся ця інформація включається до міської електронної бази даних. Проведення такої роботи дасть змогу сформувати загальний реєстр ідентифікованих домашніх тварин – собак та котів – у місті», – розповів директор КП «Зооконтроль» Олег Кучин.

За його словами, чіпування й отримання жетона коштуватиме близько 200 грн. Наразі розглядається питання щодо здешевлення цих послуг для пільгових категорій населення.
Олег Кучин наголосив, що реєстрація є важливою у різних випадках – наприклад, якщо собака загубилася чи когось покусала. «Насамперед органи поліції перевірятимуть, чи зареєстрована тварина, чи є щеплення від сказу. Якщо собака когось покусала і виявилося, що вона не вакцинована, її можуть помістити на карантинний майданчик. Наразі розробляється відповідна програма», – розповів очільник «Зооконтролю».

У свою чергу представник Асоціації спеціалістів ветеринарних клінік Владислав Чумак додав, що підписання меморандуму про проведення ідентифікації тварин об'єднає зусилля міської влади і приватних ветеринарних клінік задля безпеки мешканців міста і належного утримання самих чотирилапих. «Залучатимемо до цієї муніципальної програми не лише клініки, що входять до нашої асоціації, а й інші», – сказав він.

https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/20917/kp-zookontrol-pidpisalo-memorandum-iz-asociacieyu-specialistiv-veterinarnih-klinik-schodo-provedennya-identifikacii-tvarin

понеділок, 24 липня 2017 р.

САЙТ "ЗООКОНТРОЛЮ" М.ДНІПРА

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРИНАРНИХ КЛІНІК ПО СПІВПРАЦІ З РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН В М.ДНІПРІ

  У м.Дніпрі починається обов'язкова реєстрація домашніх собак(кішок за бажанням власників)

                                    Вартість такої реєстрації:
   повна(чіп та жетон) - орієнтовно 200 грв
   неповна(тільки жетон, при наявності в собаки чіпу) орієнтовно 130 грв


   Для того щоб брати участь в реєстрації тварин у міській базі ветеринарна клініка повинна мати:
   комп'ютер
   принтер
   сканер для зчитування чіпа
   чіпи(нумерація норм ISO 11784 та ISO 24631 Аnnех DEEP VALIDATION CONTROL  http//www.dvc.services/     Зчитується сканерами стандарту ISO 11785 FDX-B всіх виробників


    жетони узгоджені з КП "Зооконтроль"ДМР
    ліцензія на ветпрактику
    фельдшер або лікар


ЗРАЗОК ЖЕТОНА ВСТАНОВЛЕНИЙ ДНІПРОВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ



Для придбання жетонів звертатися безпосередньо до виробника за контактами :
+380442287883    +380674466588     http://microchip.net.ua

Міська база реєстрації домашніх тварин працює на платформі 
https://animal-id.info//
ПРИ ВІДСУТНОСТІ ЖЕТОНА ТА ЧІПУ СОБАКА ВВАЖАЄТЬСЯ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНОЮ В МІСТІ ДНІПРІ.

Записатись на лекцію по введенню в міську базу реєстрації можна за телефоном +380679088986



 
 

вівторок, 30 травня 2017 р.

ВИСТАВКА КАРЛИКОВИХ МАВП ВИЯВИЛАСЬ НЕЗАКОННОЮ - ЗАКРИТА



З парку Глоби прогнали незаконну виставку диких тварин


Вчора, 27 травня, в парку Глоби закрили пересувну виставку, в якій в жахливих умовах утримувалися мавпочки. 

субота, 13 травня 2017 р.

Із початку року в Дніпрі відловили та стерилізували тисячу безпритульних собак

Дніпровське КП «Зооконтроль» з початку року відловило та провело стерилізацію тисячі безпритульних собак. Після операції тваринам роблять щеплення від сказу та вдягають на вуха спеціальну кліпсу. Лише потому чотирилапих відпускають на волю. «Активно підприємство запрацювало лише цьогоріч. Ми наростили обсяги стерилізації тварин. Якщо містяни бачать на вулиці собаку з кліпсою у вусі – це означає, що вона щеплена від сказу та стерилізована. Агресивних тварин ми не випускаємо», – розповів заступник міського голови Михайло Лисенко 10 травня, під час перевірки роботи КП «Зооконтроль». 
За словами посадовця, близько 90% собак повертаються до звичного життя на вулиці. Стерилізація однієї тварини коштує в середньому 170 грн. Надміру бойових собак тримають у вольєрах на території КП, доки не прилаштують. Агресивного пса можуть навіть приспати, однак наразі таких прецедентів не було. 
Тисячним пацієнтом ветеринарного підприємства став собака Бася(пестливе від Басков. саме так прозвали опікуни цього пса через його співучий голос). На дворового улюбленця весь час чекала місцева мешканка Леся. Жінка опікувалася чотирилапим і тепер радіє його поверненню. Потім працівники «Зооконтролю» випустили на вулицю ще одного стерилізованого пса і майже одразу впіймали нового безхатька. 
Нагадаємо, що в грудні минулого року у дніпровського КП «Зооконтроль» з’явилися перші в Україні спецавтомобілі для перевезення безпритульних тварин. На замовлення мерії їх зібрали у столиці за кресленнями американської фірми. Дві спецавтівки, призначені для вилову собак, оснащені за європейськими нормами. Ще одна машина має холодильну установку й збирає рештки тварин та інші біоматеріали. Михайло Лисенко також анонсував капітальний ремонт та розширення КП «Зооконтроль». Нині у Дніпрі нараховують близько 6 тис. бездомних тварин. Вирішити проблему з ними в мерії планують протягом 4 років.

вівторок, 25 квітня 2017 р.

ПРО РЕЄСТРАЦІЮ В ДНІПРІ

У Дніпрі вже запрацювали нові правила по утриманню та догляду за домашніми тваринами.…
YOUTUBE.COM

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ОН-ЛАЙН

Реєстрація тварин он-лайн в Дніпрі може проводитись через інтернет. Вона проходить за тією ж процедурою що показана у відео про Львів на сайті https://animal-id.info/ua
 З даними підтвердження реєстрації можна підходити за адресою Березинська 60 де отримати жетон КП "Зооконтроль". Дата початку видачі жетонів буде оголошена додатково.
Єдина електронанна база даних чіпованих тварин. Сайт бази даних чіпування тварин України, Росії…

https://animal-id.info/ua

НОВІ ПРАВИЛА УТРИМАННЯ ТВАРИН В м.ДНІПРІ


В чём суть метода электронного чипирования животных, зачем и кому нужна такая идентификация и не опасен ли этот метод для животных и человека?
YOUTUBE.COM

вівторок, 4 квітня 2017 р.

ЗВІТ КП "ЗООКОНТРОЛЬ" ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2017

КП „ Зооконтроль ” ДМР додає 4 нові світлини.
20 год
ЛЕННЯ - 169 собака
СТЕРИЛІЗОВАНО -171 собака
18 собак перебувають на карантині
Інспектором в березні зроблено 20 виїздів по 79-ти телефонним заявкам березня місяця. Виявлено 51 собачих зграй , зроблена фото і відео фіксація собак. Фільми надані для вивчення ловцям комунального підприємства для ознайомлення.

четвер, 16 березня 2017 р.

Утилізація трупів тварин

Трупи тварин утилізують відповідно до Закону «Про ветеринарії» і Ветеринарним законодавством.
В даний час з метою безпечного знищення трупів тварин, що виключає можливість поширення інфекційних хвороб і забруднення навколишнього середовища, застосовують чотири методи: переробка на ветеринарно-санітарних утилізаційних заводах, спалювання, знешкодження в біотермічних ямах і поховання на скотомогильниках.

субота, 11 березня 2017 р.

СТОП ВБИВСТВАМ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН.

В нашому місті почастішали випадки вбивства безпритульних тварин. Лише за останні дні поступила інформація, про вбивства тварин на Ігрені. В багатьох районах міста соціальним опікунам, що підгодовують собак мешканці будинків погрожують вбивством тварин. Що робити і як діяти коли на ваших очах вбили тварину?
Викликати поліцію і написати заяву. Вбивство тварини це кримінальний злочин і по закону поліція впродовж 24 годин має внести це в реєстр. Якщо поліція не внесла це в реєстр маєте право подавати заяву про бездіяльність поліції у всі інстанції і ЗМІ.За вбивство тварини найбільше покарання для людини що це вчинила - до 2 років ув'язнення.


пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

НАШ САЙТ



СПЕЦАВТО ДЛЯ ВІДЛОВУ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН В МІСТІ ДНІПРО.


Останнім часом, наша команда показала місту всю закуплену техніку.
Дійсно, в такому обсязі наше місто не бачило її ніколи за всю його історію існування. Причому, до вибору техніки ми

четвер, 9 лютого 2017 р.

ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ В ПРИСУТНОСТІ МАЛОЛІТНІХ - ДО ДВОХ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Любовь БурлаковаПолиция Днепра не реагирует на обращения жителей относительно жестокого обращения с животными. Вчера собственница дома на ул. Багрицкого, 57 а, натравила свою огромную овчарку на бездомную дворняжку. И овчарка разорвала бедное животное на глазах у соседских детей. Жители Багрицкого, 59, вызвали полицию. Пока та ехала минут 40, владелица овчарки трупик припрятала и загнала овчарку во двор. Полицейские сказали людям, что это ваш соседский конфликт, мол, разбирайтесь сами. Это был уже второй вызов полиции по этому адресу за последнее время. Потому что овчарка кидается на забор и дети боятся по узкому проходу ходить домой. А соседка эта утверждает, что ее овчарку дразнят дети. При этом переселить ее подальше от прохода она категорически отказывается. В первый раз полиция тоже сказала разбираться самим. Я посоветовала обращаться в "Верность" и писать жалобу на Богоноса на бездеятельность полиции.
1 год.
Вот фото с ул. Багрицкого, где вчера хозяйка овчарки натравила свою собаку на бездомную дворняжку в присутствии двух 13-летних девочек. Видно, что дворняжка окровавленная с порванным боком лежит. Потом она затащила эту собаку во двор и загрызла. Полиция приезжала и сказала разбираться соседям самим. Сегодня папа одной из девочек советовался с юристом. Он сказал, что это деяние подпадает под 299 статью УК Украины "Жестокое обращение с животными" в присутствии малолетних.

Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами

1. Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, -
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього, -
караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

За словами свідків таке відбувалось неодноразово. але це вперше вдалось зафіксувати на фото.

Свідки є, але написали заяву на бездіяльність поліції, а не за вчинений злочин. Це помилка, або небажання покарати сусідку за злочин, але дивне бажання карати поліццейських...Карати потрібно всіх і тихз хто вчинив злочин і тих, то не відреагував - патрульних поліцейських Дніпра.

пʼятниця, 27 січня 2017 р.

БЕЗПРИТУЛЬНІ СОБАКИ АГРЕСИВНІ?

    Причини, чому безпритульні собаки агресивні досліджувались багатьма і неодноразово. Проте ми почнемо з загальної для всіх міст появи проблеми безпритульних тварин. Найбільш просто це можна простежити по наведеному нижче малюнку.
   Як бачимо всі вони,ці проблеми,рівнозначні і немає якоїсь особливої, що треба виділити. Тому і вирішувати їх всі треба однаково і планомірно.
   Є серед них три пов'язані  і невідривні одна від одної.
Так безвідповідальне володіння тваринами походить і від незнання правил утримання і законів по поводженню тварин, та відсутність реєстрації цих тварин. Останнє вже враховане законами України і тепер кожна тварина в якої є власник має бути зареєстрована. Ці вимоги включені і в Програму розвитку і реформування житлового господарства нашого міста на 2016-2020 роки.
   Для стерилізації безпритульних тварин в нашому місті створюється і оснащується стерилізаційний центр, що входить до Комунального Підприємства "Зооконтроль". Окрім цього підприємство буде займатись також і іншими проблемами безпритульних тварин..
   Відсутність притулків в нашому місті, або недостатня їх кількість поки вносить деякі складнощі у вирішенні в повному обсязі питання безпритульних, але це може бути подолано при бажанні і можливостях та з допомогою зоозахисників і їх волонтерських організацій. Гадаємо, що місто має всіма силами сприяти їм в цьому.
   Але все одно є багато повідомлень на гарячу лінію і в ОДА і в міську раду, про агресивну поведінку собак. Причому люди , в більшості,розуміють причини чому ж саме собаки стають агресивні.
   

   Нажаль, найбільш часто в нашому місті зустрічаються агресивні собаки біля крамниць де їх підгодовують. Зазвичай це біля,так званих  МАФів.
   Найбільше скарг поступає саме на такі місця.
   Для всіх власників, що підгодовують собак біля своїх крамниць маємо повідомити, що
"Правила поводження з безпритульними собаками"в нашому місті забороняють влаштовувати постійні місця підгодовування собак, проте цього ніхто не дотримується.
  Хочемо звернутись, до любителів тварин, що таки влаштовують такі місця поблизу своїх крамниць, якщо любите собак, то маєте піклуватись і за їх безпеку. Нажаль безпека людей, що можуть  бути покусаними цими собаками змушує їх захищатись і іноді вони стають вбивцями цих собак. 
  Людина таки виявляється найбільшим хижаком, і коли терпець в неї уривається, коли починають страждати їх діти, то собак просто знищують.
  ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ СОБАК ПРОСИМО ВЛАСНИКІВ КРАМНИЦЬ ПІДГОДОВУВАТИ СОБАК В МІСЦЯХ ВІДДАЛЕНИХ ВІД ДОРІЖОК ПО ЯКИХ ХОДЯТЬ ЛЮДИ. Місця годування мають бути очищені від всіх предметів і залишків їжі відразу після годування, бо це обумовлено вимогами законодавства.НЕ ВЛАШТОВУЙТЕ БІЛЯ КРАМНИЦЬ І ПОБЛИЗУ ПІДХОДІВ ДО НИХ МІСЦЬ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН.
  Громадян, що збираються якось зашкодити життю та здоров'ю тварин, попереджаємо про відповідальність за такі дії.

  


    Громадян, що страждають від агресії собак, які розташовані поблизу крамниць, де їх підгодовують, просимо викликати патрульну поліцію і фіксувати порушення Правил поводження з тваринами. Закон і Правила дозволяють офіційно - -на перший раз, щоб поліція винесла попередження, яке заноситься в базу даних поліції, при повторному випадку може бути накладений штраф на цю людину.  Коли ви в поліції не вимагаєте дотримуватись процедури відповідно закону, то сподівання на   безпеку вас та ваших дітей, що ходитимуть поблизу , або в цю крамницю, будуть марні. Кожного разу ці собаки все одно захищатимуть свою власну територію, бо це є природа тварини і її змінити неможливо.