ЗОО КОНТРОЛЬ ДНІПРО

ЗОО КОНТРОЛЬ ДНІПРО

пʼятниця, 27 січня 2017 р.

БЕЗПРИТУЛЬНІ СОБАКИ АГРЕСИВНІ?

    Причини, чому безпритульні собаки агресивні досліджувались багатьма і неодноразово. Проте ми почнемо з загальної для всіх міст появи проблеми безпритульних тварин. Найбільш просто це можна простежити по наведеному нижче малюнку.
   Як бачимо всі вони,ці проблеми,рівнозначні і немає якоїсь особливої, що треба виділити. Тому і вирішувати їх всі треба однаково і планомірно.
   Є серед них три пов'язані  і невідривні одна від одної.
Так безвідповідальне володіння тваринами походить і від незнання правил утримання і законів по поводженню тварин, та відсутність реєстрації цих тварин. Останнє вже враховане законами України і тепер кожна тварина в якої є власник має бути зареєстрована. Ці вимоги включені і в Програму розвитку і реформування житлового господарства нашого міста на 2016-2020 роки.
   Для стерилізації безпритульних тварин в нашому місті створюється і оснащується стерилізаційний центр, що входить до Комунального Підприємства "Зооконтроль". Окрім цього підприємство буде займатись також і іншими проблемами безпритульних тварин..
   Відсутність притулків в нашому місті, або недостатня їх кількість поки вносить деякі складнощі у вирішенні в повному обсязі питання безпритульних, але це може бути подолано при бажанні і можливостях та з допомогою зоозахисників і їх волонтерських організацій. Гадаємо, що місто має всіма силами сприяти їм в цьому.
   Але все одно є багато повідомлень на гарячу лінію і в ОДА і в міську раду, про агресивну поведінку собак. Причому люди , в більшості,розуміють причини чому ж саме собаки стають агресивні.
   

   Нажаль, найбільш часто в нашому місті зустрічаються агресивні собаки біля крамниць де їх підгодовують. Зазвичай це біля,так званих  МАФів.
   Найбільше скарг поступає саме на такі місця.
   Для всіх власників, що підгодовують собак біля своїх крамниць маємо повідомити, що
"Правила поводження з безпритульними собаками"в нашому місті забороняють влаштовувати постійні місця підгодовування собак, проте цього ніхто не дотримується.
  Хочемо звернутись, до любителів тварин, що таки влаштовують такі місця поблизу своїх крамниць, якщо любите собак, то маєте піклуватись і за їх безпеку. Нажаль безпека людей, що можуть  бути покусаними цими собаками змушує їх захищатись і іноді вони стають вбивцями цих собак. 
  Людина таки виявляється найбільшим хижаком, і коли терпець в неї уривається, коли починають страждати їх діти, то собак просто знищують.
  ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ СОБАК ПРОСИМО ВЛАСНИКІВ КРАМНИЦЬ ПІДГОДОВУВАТИ СОБАК В МІСЦЯХ ВІДДАЛЕНИХ ВІД ДОРІЖОК ПО ЯКИХ ХОДЯТЬ ЛЮДИ. Місця годування мають бути очищені від всіх предметів і залишків їжі відразу після годування, бо це обумовлено вимогами законодавства.НЕ ВЛАШТОВУЙТЕ БІЛЯ КРАМНИЦЬ І ПОБЛИЗУ ПІДХОДІВ ДО НИХ МІСЦЬ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН.
  Громадян, що збираються якось зашкодити життю та здоров'ю тварин, попереджаємо про відповідальність за такі дії.

  


    Громадян, що страждають від агресії собак, які розташовані поблизу крамниць, де їх підгодовують, просимо викликати патрульну поліцію і фіксувати порушення Правил поводження з тваринами. Закон і Правила дозволяють офіційно - -на перший раз, щоб поліція винесла попередження, яке заноситься в базу даних поліції, при повторному випадку може бути накладений штраф на цю людину.  Коли ви в поліції не вимагаєте дотримуватись процедури відповідно закону, то сподівання на   безпеку вас та ваших дітей, що ходитимуть поблизу , або в цю крамницю, будуть марні. Кожного разу ці собаки все одно захищатимуть свою власну територію, бо це є природа тварини і її змінити неможливо.

середа, 11 січня 2017 р.

ПОРОДИ СОБАК

А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я - Все


Австралийская овчарка (Осси, Аусси)Австралийская овчарка (Осси, Аусси)
F.C.I. Standart: №342 / 05.06.2009 / GB
Название F.C.I.: Australian Shepherd
Страна происхождения: США (U.S.A)
Племенные питомники: Австралийская овчарка (Осси, Аусси)
Представители породы: Австралийская овчарка (Осси, Аусси)

середа, 4 січня 2017 р.

Листівки та тести





ОЗНАКИ СКАЗУ ТА ІНШЕ У СОБАК

Сказ у собак

Сказ у собакСлід знати: у хворих на сказ тварин вірус починає виділятися зі слиною за 3-5 днів до появи клінічних ознак сказу і виділяється протягом усього захворювання. Це дуже важливо, тому в момент контакту з твариною вона може бути ще зовні здоровою, але вже заразною. Крім того, можливі атипові форми, при яких збудження і гідрофобія слабо виражені або відсутні, тобто сказ може протікати в стертій або навіть безсимптомній формі.

Повинні насторожувати незвичайні зміни поведінки тварини. Мирна, ласкава кішечка починає проявляти незрозумілу агресію, стає злою. Вночі вона накидається на господаря або підіймається на висоту (шафа) і кидається зверху на людину. У той же час дикі тварини, навпаки, проявляють нез'ясовну дружелюбність. Наприклад, скажена лисиця втрачає властиву їй обережність і сміливо підходить до людини.
Ознаки сказу у собак

Правила особистої гігієни та заходи безпеки при поводженні із собаками


1. Під час поводження із собаками кінолог(ловець) має бути обережним та дотримуватися правил особистої гігієни:
завжди бути в спецодязі, який необхідно ретельно чистити, прати та зберігати у визначеному місці;
не дозволяти собаці лизати руки та обличчя;
не давати корм і воду собаці з особистого посуду;

вівторок, 3 січня 2017 р.

Як захиститися від нападу собак

собаку здавна називають найкращим другом людини. Та будь-яке слухняне тварина раптово може перетворитися в нещадного ворога, лютого і розлюченого. Кожній людині необхідно знати, як поводитися в разі нападу собаки, як захиститися від її укусів і нападок.

4

Інструкція

1
В разі нападу намагайтеся не дивитися собаці в очі, інакше тварина вирішить, що налаштовані ви агресивно. Дивіться на її вуха, ніс, рот, але тільки не в очі.

2
Не дозволяйте агресивно налаштованому тварині заходити до вас за спину. Якщо собака починає вас обходити, значить, зовсім скоро вона почне свою атаку. Тому намагайтеся весь час повертатися до собаки обличчям.

3
Щоб захиститися від нападу собак ззаду, встаньте спиною до стіни. Щоб захистити руки від укусів тварини, обмотайте їх верхнім одягом або намагайтеся завжди тримати перед собою сумку. Коли розлючений собака схопить приманку (сумку або захищену руку), як можна сильніше вдарте собаку ногою по горлу.Якщо сховатися від нападаючої собаки зовсім ніде, швидко нагніться, хапайте з землі жменю бруду або піску, киньте її в очі або пащу тварині. На пару хвилин це зможе відвернути собаку від нападу на вас. Не втрачайте час, швидше за тікайте в безпечне місце.

ЯК РОЗНЯТИ СОБАК?


Кожному собаківникові потрібно вміти рознімати собачі бійки, які небезпечні не тільки для безпосередніх учасників, а й для господарів. Тому дуже важливо правильно реагувати на такі бійки і чітко розуміти послідовність дій.

Чого не можна робити

  • Безглуздо кричати на собак, бити їх чому-небудь. Це тільки розохотить бійку.
  • Не можна махати руками і взагалі кидатися в гущу бійки, намагаючись розштовхати забіяк. Велика ймовірність опинитися покусали.
  • Ні в якому разі не можна хапати собаку за нашийник. Є велика ймовірність бути покусаним. У запалі бійки собака «втрачає голову» і нею рухає тільки інстинкт виживання. Вона вже не сприймає господаря як авторитет. Для неї, той, хто хапає за нашийник - ще один ворог і вона рефлекторно на будь-який вплив ззовні відповідає зубами.
  • Не варто користуватися електрошокером, його собака може і не помітити, зате побачить руку і може вкусити.

Як правильно рознімати собачу бійку

ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНІ ПОРОДИ СОБАК (ДНІПРО)

Додаток
до Правил утримання 
домашніх тварин 
у м. Дніпрі

Перелік 
порід собак, які визнано потенційно небезпечними та відповідальність власників яких підлягає обов’язковому страхуванню за шкоду, що може бути заподіяна третім особам

1.Аіді (вівчарка атласька)
Результат пошуку зображень за запитом "Аіді (вівчарка атласька)"



2.Айну (собака айнський, хоккайдо)

Енциклопедія собак

Енциклопедія собак - Собака як об'єкт культу

Робочі собаки, мисливські, хорти, тер'єри і декоративні собаки.