ЗОО КОНТРОЛЬ ДНІПРО

ЗОО КОНТРОЛЬ ДНІПРО

понеділок, 5 грудня 2016 р.

У Дніпропетровську собак вигулюватимуть за ірландським законами


        Офіційні правила утримання, вигулу та реєстрації домашніх тварин у Дніпропетровську 


      У Дніпропетровську хочуть привчити громадян прибирати за своїми вихованцями на вулицях
    Як розповів журналісту 056.ua заступник міського голови Михайло Лисенко, резонансна постанова про заборону вигулювати собак в парках - лише типовий документ, який підписують у всіх містах України щорічно. Тим не менш, у Дніпропетровську немає спеціальних зон для вигулу тварин, тому можна вигулювати тварин в парках, але потрібно за ними прибирати. 
     "Немає нічого поганого в тому, щоб взяти з собою кілька пакетів і прибрати за домашнім улюбленцем. Я сам так роблю, коли гуляю зі своїм американським бульдогом. Періодично до мене надходять пропозиції встановити спеціальні стійки з пакетами в парках. Як показав досвід в іншому місті, це нераціонально. За ніч пакети просто крадуть, і все" - розповів Лисенко. Нові правила стосуватимуться і екзотичних тварин. "Основну увагу ми приділимо собакам, але і про інших тварин не забудемо. Наприклад, я особисто знаю людину, яка вигулює на Червоному камені поні" - говорить заступник міського голови. 
  Багато правил, які діють на сьогодні, вже застаріли. Наприклад, за законодавством 80-х хворих або агресивних тварин потрібно здавати двірнику. 
     Стежити за виконанням нових правил, які опублікують в серпні, будуть правоохоронці. 
    В контексті ситуації з бездомними собаками, в дніпропетровському КП по боротьбі з безпритульними тваринами з'явилося власне приміщення біля "Каравану". "На день вони стерилізують близько 5-6 собак. Звичайно, це дуже мало. Потрібно підняти показники хоча б до 30 на день. 
    Нещодавно був випадок: п'яний вийшов гуляти з середньоазійською вівчаркою і заснув на тротуарі. Собака охороняла його і нікому не давала проходу. Поліцейські викликали фахівців, тварину скрутили і повезли в розплідник. Через кілька днів господар за нею повернувся", - розповідає Лисенко.

ДЖЕРЕЛО

Немає коментарів:

Дописати коментар